Hastanın Yaşam Kalitesini Artıran Hasta Yatakları

Hasta yatakları, yaşadığı hastalık nedeniyle yatağa bağlı yaşamak zorunda olan hastaların yaşam kalitelerini yükselterek daha rahat ve konforlu yaşayabilmelerini sağlamak amacıyla üretilir. Hastanın tüm ihtiyaçlarını ve kullanım rahatlığını düşünerek ürettiğimiz hasta yataklarımız üstün teknoloji ile tasarlanmıştır. Sürekli yatağa bağlı yaşayan hastalarda bası yaralarının oluşumunu önlemek amacıyla üretilen havalı hasta yataklarımız, hastanelerde ve evde kullanıma uygun modeller olarak dizayn ediliyor. Hasta yatağı hastaya hareket kabiliyeti ve konfor sunarken hastaya bakan kişiye de büyük bir kolaylık sağlıyor. Hasta yataklarımız elektrikli olup baş ve ayak kısmı istenildiği kadar kaldırılabilme özelliği olan yataklardır. Hastayı istediği yöne döndürebilen ve düşmesini engellemek için bariyerler ile desteklenen tasarımlara sahiptir. Tüm bu özellikleri ile hem hastaya hem de hasta bakan kişiye önemli ölçüde destek sunmaktadır.

Kullanıma Uygun Hasta Yatağı Çeşitleri

Hasta yataklarımız hastanın durumuna ve ihtiyaçlarına uygun olarak farklı özelliklere sahip modeller olarak üretilir. Havalı yatak modelimiz uzun süre yatan hastalarda oluşan bası yarası oluşumunu engelleyecek ölçüde dizayn edilen yataklardır. Katlanabilme özelliği ile hastaya pozisyon aldırabilme imkanına sahip olan baklava ve boru tipi havalı yataklarımız hem hasta hem de bakan kişi için pratik bir kullanım imkanı sunuyor. 2 motorlu hasta yatağı modellerimiz ekonomik ve oldukça işlevsel yataklardır. 3 motorlu modellerimiz hareket kapasitesi daha fazla olan ve yukarı-aşağı hareket edebilen yataklardır. Hasta karyolası ismini verdiğimiz ev tipi hasta yataklarımız evde rahat kullanılabilecek tasarımlar olarak üretilir. Hastane yatağı modellerimiz hastane koşullarını en iyi şekilde karşılayabilecek ve pratik kullanıma sahip olacak şekilde dizayn edilir.

Hasta Yatakları Hizmetlerimiz

Firmamız yılların verdiği tecrübe ve profesyonel çalışma anlayışı ile hasta yatağı üretimi, satışı ve hasta yatağı kiralama hizmetleri sunuyor. Kalite standartlarında en iyi malzeme ile ürettiğimiz hasta yataklarımız hastanın ve hastaya bakan kişinin konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Hasta yatağı fiyatları her bütçeye uygun ödeme seçenekleri ile sunulur. Hasta yataklarımız ev veya hastane tipi olarak satışa çıkarılır. En kaliteli ve konforlu hasta yatakları için https://www.radikalmedikal.com internet sitemiz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.